Petr Daněk

Výběr z dále realizovaných projektů

Kromě projektů zmíněných na hlavní stránce tohoto webu jsem realizoval, nebo se podílel na realizaci několika desítek dalších webových stránek různých složitostí. Zde zmíním alespoň některé z realizovaných projektů.

Online hra Lageon

Pod hlavičkou Web From Pixels group jsme společně s kolegou realizovali první verzi browserové strategie Lageon. Na základě dodané grafiky a plánu zadavatele byla navržena základní kostra hry, databáze, nakódována grafika, realizován obslužný ajaxový MVC framework a vyvinuta kompletní první verze hry. V rámci práce byly řešeny úkoly jako výstavba budov, zobrazení a pohyb na mapě, přibývání surovin a obyvatel, práce s hrdinou, útočení na cizí města, vytváření aliancí, interní zprávy, prémium účty napojené na SMS platby a Money Bookers a další. Další vývoj hry až do současné verze 2 byl realizován jiným týmem programátorů.

Realitní kancelář profireality.cz

Kompletní realizace stránek realitní kanceláře, včetně modulu pro zadávání a správu nemovitostí a jejich expor na sreality.cz, reality.idnes.cz, realitymix.cz, ceskereality.cz a další portály. Realizováno s kolegou pod hlavičkou Web From Pixels group na vlastním CMS.

Protál pro chovatele ohařů - Ohari.eu

Vlastní projekt skupiny Web From Pixels group sloužící všem milovníkům psů, zvláště pak ohařu. Kromě magazínu věnovanému pejskům zde naleznete také inzerci, diskusi či popis jednotlivých plemen ohařů. Hlavní funkcí portálu je umožnit každému vytvořit pro svého pejska, či chovatelskou stanici vlastní web jednoduše a zdarma. Po registraci má uživatel na výběr z několika připravených vzhledů stránek a k dispozici má moduly jako aktuality, fotogalerie, kniha návštěv a další, které mu zajistí plnohodnotný web.

Adresář firem na Zlín.cz a Luhačovice.cz

Pro společnost iactivity.cz s.r.o. jsme realizovali modul adresáře firem pro webové stránky Zlín.cz a Luhačovice.cz. Administrátor má možnost spravovat kategorie a jejich podkategorie, spravovat parametry zadávané u jednotlivých zařízení, spravovat uživatele adresáře, spravovat objekty zaregistrované do adresáře. Web umožňuje registraci firmy do adresáře, založení jejího uživatelského účtu, přes který může následně svou firmu spravovat. Administrace obsahuje také modul denního menu pro zadávání meníček a jejich následný tisk do PDF a zobrazení na front-endu.

Další webové stránky

Zde uvedu odkazy na další realizované webové stránky. Webové stránky byly vytvořeny společně s kolegou pod hlavičkou Web From Pixels group.