Petr Daněk

Vybrané projekty realizované v poslední době

MXbazar.cz

Inzertní server zaměřený na motokros a věci s tím spojené. Uživatel může vložit svůj inzerát do jedné z připravených kategorií. Vložení do vybraných kategorií je zpoplatněno formou PR SMS. Inzeráty lze také topovat zasláním SMS. Administrátor může inzeráty archivovat, upravovat, spravovat TOPovací kódy. CMS obsahuje modul pro práci s bannery, kdy je pro každou kategorii nadefinována bannerová pozice dle kategorie a je tak možné přímo cílit reklamu na vybrané koncové zákazníky.

Kompletní realizace - návrh grafiky, nakódování, responzivní design, návrh databáze, programová realizace celého řešení pomocí vlastního CMS s moduly na míru, napojení na SMS platby.

Hotel Kostelec Zlín

Webová prezentace Hotelu Lázně Kostelec u Zlína běžící na adrese hotelkostelec.cz. Prezentace má především umožnit uživatelům snadné objednání jak lázeňských, tak hotelových pobytů. U lázeňských pobytů je na výběr z připravené nabídky pobytů, kde lze v objednávce přiobjednat další procedury a služby.

Webové stránky obsahují mnoho dynamických prvků, rychlé změny stránek pomocí JavaScriptu, AJAXu, různé možnosti přepínání cen a dalších voleb, které se prolínají celým webem.

Stránky existují ve více grafických verzích korespondujících s aktuálním ročním obdobím, kde je automaticky zajištěno přepínání verze dle období. Stránky mají návaznost na další moduly, které byly pro Hotel Kostelec realizovány v rámci dlouhodobé spolupráce.

Nakódování dodaného grafického návrhu, návrh databáze, kompletní programová realizace back-endu i front-endu.

Fakturační systém ucetni-system.cz

Jedná se o fakturační systém, který lze provozovat jak pro jednoho uživatele na vlastním serveru, tak jako veřejnou službu s možností registrace. Systém umožňuje vystavování faktur pro plátce i neplátce DPH, automaticky generuje PDF verzi faktury, obsahuje adresář klientů, číselné řady faktur, automatické hlídání splatnosti faktur se zasláním upozornění na email, oblíbené fakturační položky, možnost vystavení pravidelých faktur, široké možnosti nastavení a přizpůsobení vzhledu faktur.

Původně byl systém mým projektem, u kterého jsem prodával nevýhradní licence třetím osobám. Z důvodu nedostatku času věnovat se dalšímu vývoji a propagaci systému jsem jej prodal třetí osobě, pro kterou nyní provádím placenou správu systému.

Kompletní realizace - návrh grafiky, nakódování, návrh databáze, realizace tisku PDF faktur, kompletní programové řešení.