Petr Daněk

WordPress pluginy

Plugin skladových vozů

Plugin pro správu skladových vozů a jejich parametrů. Plugin má několik funkcí rozdělených dle uživatelských práv. Administrátoři mohou spravovat značky automobilů, prodejní pobočky, detaily k aktuální značce (modelové řady...) a globální parametry jako jsou typy paliva, typy karosérií a další. Samotní redaktoři pak jednoduše spravují vozy, které jsou v nabídce a jednoduše jim přiřazují hodnoty z předvolených parametrů. Na front-endu zajišťuje plugin vypsání akční nabídky vozů na úvodní straně, vyhledávání skladových vozů dle parametrů a zobrazení detailu daného vozu. Jednotlivé weby skupiny Samohýl využívající tento plugin mezi sebou sdílejí společné informace, tudíž bylo možné realizovat také globální stránku sloužící jako rozcestník a zobrazující nabídku z více webů na jednom místě. Plugin realizován pro společnost iactivity.cz s.r.o.

Plugin je použit na těchto webových stránkách:

Plugin ceník

Plugin slouží pro specifické vkládání cen operačních zákroků na jednotlivých pobočkách oční kliniky Gemini. Administrace obsahuje správu poboček a správu jednotlivých kategorií a zákroků. Na front-endu plugin obstarává výpis ceníku, ale také možnost filtrování dle zákroku/pobočky, či detailní výpis informací o požadovaném zákroku. Plugin obsahuje multijazyčnost a lze tak jednoduše navolit ceny pro různé jazykové verze. Plugin realizován pro společnost iactivity.cz s.r.o.

Plugin je použit na těchto webových stránkách:

Plugin slovník

Tento plugin slouží k vysvětlení odborných termínů laické veřejnosti. V administraci je možno zadat jednotlivé odborné termíny a slova, u kterých se mají tyto vysvětlívky zobrazovat. Na front-endu je poté každý výskyt takového slova v textu nahrazen za tag, na kterém lze získat více informací najetím myši, či kliknutím na dané slovo. Rovněž je na front-endu samostatná sekce slovníku, kde lze hledat jednotlivá slova. Plugin realizován pro společnost iactivity.cz s.r.o.

Plugin je použit na těchto webových stránkách: